Productomschrijving
30 stuks flights . Een van de meest verkochte flights in de dartwereld. Deze goede flights gaan zijn hun lichte gewicht extra fijn voor de precieze darter. Deze worden geleverd per 10 sets (30 stuks). Word de nieuwe Michael van Gerwen met deze flights!
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | wit |
| Materiaal | Nylon |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 7435104812809 |
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | FLCROSS |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 30 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 1 cm |
| Product hoogte | 40 cm |
| Product lengte | 40 mm |
| Verpakking breedte | 40 mm |
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 40 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De 10 sets (30 stuks) Dragon dart St. George Cross – dartflight – flights kost € 8,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,19 voor flights.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.