10 Sets (30 stuks) Stevige XS100 Vista - flights - Multipack - Clear
Merk: XS100, bekijk ook andere XS100 Flights
€ 11,99
- Op voorraad. Voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
30 stuks flights van XS100. Een zeer zeer stevige dartlfight. De Vista flight is 1 van de mooiste flights in de dartwereld. Deze stevige dartflights gaan door hun hoge kwaliteit zeer lang mee. Deze worden geleverd per 10 sets (30 stuks). Word de nieuwe Michael van Gerwen met deze dartflights! Stevige 100 micron dartflights
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 50 g |
Productinformatie
| Kleur | clear |
| Materiaal | Nylon |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 7435104759777 |
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | VISTACLEAR |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 30 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 1 cm |
| Product hoogte | 40 cm |
| Product lengte | 40 mm |
| Verpakking breedte | 40 mm |
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 40 mm |
EAN
| EAN | 7435104759777 |
Prijsvergelijking flights
De 10 Sets (30 stuks) Stevige XS100 Vista - flights - Multipack - Clear kost € 11,99. Het gemiddelde voor flights ligt op € 11,03. Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70. Bekijk alle flights.



