Productomschrijving
30 stuks flights van Dragon. Een van de meest verkochte flights in de dartwereld. Deze goede flights gaan zijn hun stevigheid extra fijn voor de precieze darter. Deze worden geleverd per 10 sets (30 stuks). Word de nieuwe Michael van Gerwen met deze flights! Mooie moderne roze kleur, echt fantastisch
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | roze |
| Materiaal | Nylon |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 7435104759739 |
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | XSPOLYROZ |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 30 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 1 cm |
| Product hoogte | 40 cm |
| Product lengte | 40 cm |
| Verpakking breedte | 40 mm |
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 40 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De 10 Sets (30 stuks) XS100 Poly - dartflights - Multipack - Roze kost € 9,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,84 voor flights.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.