Productomschrijving
2 stuks set van 3 dartpijlen Club Brass 19 grams. Deze pijltjes hebben een messing (Brass) barrel, een PVC shaft, stalen punt en wordt standaard geleverd met Prime Harrows flights. Een set bevat 3 complete darts in een doosje. Deze hoogwaardige brass darts zijn verkrijgbaar in een brede keuze aan gewichten.
Materiaal: messing barrel, stalen punt, pvc flights. Gewicht per pijl: 19 gram. Afmetingen inclusief verpakking: 18,8 x 9,8 x 1,5 cm. Darten - Darts - Darten speelpijlen voor kinderen/volwassenen - Dartpijltjes.
Kenmerken Materiaal: Metaal Kleur: Multi Lengte: 18.8 cm Breedte: 9.8 cm Hoogte: 1.5 cm
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 19 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Multi |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 6 stuk(s) |
Algemene kenmerken
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 9.80 cm |
| Product hoogte | 1.50 cm |
| Product lengte | 18.80 cm |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De 2x Set van 3 dartpijlen Club Brass 19 grams - Darten/darts sport artikelen pijltjes messing - Kinderen/volwassenen kost € 32,75.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 64,99 voor dartpijlen.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.