€ 9,99
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, donderdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Deze enige echte Vista-X flights zijn zeer stevig. Door deze stevigheid gaan de flights langer mee dan andere flights. Ook zijn de kleuren van deze flights een zeer moderne leuke kleur waardoor je dartpijlen er meteen een stuk mooier uit zullen zien. In dit pakket zitten maarliefst 3 sets Super Sterke Vista-X darts flights, in totaal dus 9 stuks!
Ook zitten in dit dart pakket nog eens 3 sets extra sterke aluminium darts shafts. Zeer duurzaam!
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 7435104768779 |
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | VISALWIT |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 18 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 1 cm |
| Product hoogte | 40 cm |
| Product lengte | 40 mm |
| Verpakking breedte | 500 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 20 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De 3 sets (9 stuks) Super Sterke – Wit/Clear - Vista-X – darts flights – inclusief 3 sets (9 stuks) - medium - Aluminium - zwart - darts shafts kost € 9,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 10,99 voor flights.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.