5-Pack SHAFT RING GRIPS - 30pcs.
Beoordeling:
(1,0/5)
Merk: Shot Darts, bekijk ook andere Shot Darts Shafts
- Uiterlijk 5 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 3 g |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Aluminium |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 56801 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 5 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 3 cm |
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Verpakking breedte | 150 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 150 mm |
EAN
| EAN | 8719075964859 |
Prijsvergelijking shafts
De 5-Pack SHAFT RING GRIPS - 30pcs. kost € 6,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 9,80 voor shafts. Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47. Bekijk alle shafts.



