Abbey Darts Dartbord Sisal - Classic - Zwart/Rood/Groen
Beoordeling:
(3,8/5)
Merk: Abbey Darts, bekijk ook andere Abbey Darts Dartborden
- Uiterlijk 14 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Dit dartbord van Abbey Darts is een geweldige keuze voor darts liefhebbers en ideaal voor zowel beginners als experts! Gemaakt van kwalitatief hoogwaardig Sisal, dit is een rond dartboard met een metalen getallen ring en spin. De diameter van het dartbord is 45 cm en de dikte van het dartbord is 3,5 cm. Houd er rekening mee dat de dartpijlen niet worden meegeleverd
Kleur: zwart, rood en groen Materiaal: Sisal Diameter: 45 cm Dikte: 3,5 cm Met roterende metalen getallen ring en spin. Inclusief bevestigingsmateriaal Exclusief dartpijlen
Specificaties
Productinformatie
| Diameter | 0 cm |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 408365 |
| EAN | 8716404270728 |
Overige kenmerken
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Maakt geluid | Nee |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 45 cm |
| Product hoogte | 45 cm |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Type dartbord | Sisal |
| Verpakking breedte | 463 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 465 mm |
| Verpakkingsgewicht | 4.26 kg |
| Verpakkingsinhoud | Dartbord |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8716404270728 |
Prijsvergelijking dartborden
De Abbey Darts Dartbord Sisal - Classic - Zwart/Rood/Groen kost € 37,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 75,31 voor dartborden. Dartborden zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartborden.



