Abbey Darts Darts - 85% Tungsten - Zilver - 24
Productomschrijving
Gooi een triple 20 met deze dart set van Abbey! Oefenen om een goede darter te worden? Door de 85% tungsten barrel, aluminium shaft en de steel tip blijft de pijl in balans als hij door de lucht gaat. Hierdoor raakt hij zijn doel met precisie! De barrels zijn voorzien van een fijne grip en een steeltip. Door het gebruik van Tüngsten is deze pijl wat dunner dan een goedkopere dartpijl wat je prestaties ten goede komt. Je zit goed met deze dartpijlenset van Abbey Darts.
Inhoud:
3x tungsten barrel met steel tip 3x aluminium shafts 3x nylon shafts 3x flights 1x opbergdoosje
Inhoud:
3x tungsten barrel met steel tip 3x aluminium shafts 3x nylon shafts 3x flights 1x opbergdoosje
Kenmerken:
85% tungsten barrel aluminium shaft steel tip dart opbergdoosjeSpecificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 24 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Abbey |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 52BT-ZIL-24 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Plesmanstraat 4, 4143 HL, Leerdam |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 1 cm |
| Verpakking breedte | 109 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 185 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.16 kg |
EAN
| EAN | 8716404316372 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Abbey Darts Darts - 85% Tungsten - Zilver - 24 kost € 44,00. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 66,25 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.