ABC Darts - Dart Flights - Pentathlon Science - Jade - 10 sets (30 stuks)
Productomschrijving
Pentathlon is al decennia lang ongeëvenaard goed bezig voor de veeleisende darter.
Wij van ABC Darts zijn zelf ook echte darters en zien erop toe dat u alleen het beste van het beste krijgt, en uiteraard niet teveel betaald.
Pentathlon Science Dartflights zijn extra stevig en gaan veel langer mee dan de dunne dartflights.
De 100 micron dikte is het meest gebruikt onder de competitiedarters en uiteraard ook zeer geschikt voor de recreatieve thuisdarter.
Pentathlon Science dart flights zijn beschikbaar in 9 trendy kleuren en zijn te combineren met al onze dart shafts, maar ook die van bijv. Winmau, Target, Harrows of Bulls.
10 sets Dart flights in deze voordeelverpakking zorgen ervoor dat u nooit misgrijpt tijdens een van uw dartspellen.
Wij van ABC Darts zijn zelf ook echte darters en zien erop toe dat u alleen het beste van het beste krijgt, en uiteraard niet teveel betaald.
Pentathlon Science Dartflights zijn extra stevig en gaan veel langer mee dan de dunne dartflights.
De 100 micron dikte is het meest gebruikt onder de competitiedarters en uiteraard ook zeer geschikt voor de recreatieve thuisdarter.
Pentathlon Science dart flights zijn beschikbaar in 9 trendy kleuren en zijn te combineren met al onze dart shafts, maar ook die van bijv. Winmau, Target, Harrows of Bulls.
10 sets Dart flights in deze voordeelverpakking zorgen ervoor dat u nooit misgrijpt tijdens een van uw dartspellen.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 35 g |
Productinformatie
| Kleur | Aqua |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 8719322213754 |
| Merk | ABC Darts |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 30720710 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 30 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 4 cm |
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 0.1 cm |
| Verpakking breedte | 120 mm |
| Verpakking hoogte | 180 mm |
| Verpakking lengte | 10 mm |
EAN
| EAN | 8719322213754 |
Prijsvergelijking flights
De ABC Darts - Dart Flights - Pentathlon Science - Jade - 10 sets (30 stuks) kost € 14,95. Het gemiddelde voor flights ligt op € 11,83. Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70. Bekijk alle flights.