ABC Darts Flights - Pentathlon HD150 Mix - 9 sets (27 st.) Stevige Dart Flights
Productomschrijving
Pentathlon HD150 Darts Flights komen uit de Pentathlon Dart Flights fabriek.
HD150 staat voor 50% steviger dan de standaard dartflights, die toch ook al als extra stevig worden ervaren.
De flights bevatten "catchy" transparant gekleurde delen en "spooky" matzwarte belijningen die deze dartflights een supergaaf uiterlijk geven.
De Dart Flights worden geleverd in een handige multipak van 9 sets, oftewel 27 Flights.
9 verschillende kleuren, altijd iets anders aan je dart.
Tip: Bestel ook de ABC Darts Pentathlon bijpassende Darts Shafts en uw Dartpijlen zijn weer als nieuw.
HD150 staat voor 50% steviger dan de standaard dartflights, die toch ook al als extra stevig worden ervaren.
De flights bevatten "catchy" transparant gekleurde delen en "spooky" matzwarte belijningen die deze dartflights een supergaaf uiterlijk geven.
De Dart Flights worden geleverd in een handige multipak van 9 sets, oftewel 27 Flights.
9 verschillende kleuren, altijd iets anders aan je dart.
Tip: Bestel ook de ABC Darts Pentathlon bijpassende Darts Shafts en uw Dartpijlen zijn weer als nieuw.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 45 g |
Productinformatie
| Kleur | mix |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 4060548774630 |
| Merk | ABC Darts |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 30710 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 30 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 4 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 1 cm |
| Verpakking breedte | 120 mm |
| Verpakking hoogte | 180 mm |
| Verpakking lengte | 10 mm |
EAN
| EAN | 4060548774630 |
Prijsvergelijking flights
De ABC Darts Flights - Pentathlon HD150 Mix - 9 sets (27 st.) Stevige Dart Flights kost € 15,00. Het gemiddelde voor flights ligt op € 11,89. Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70. Bekijk alle flights.