ABC Darts - Vintage blote dames 5 setjes, 15 stuks
Beoordeling:
(2,0/5)
Merk: ABC Darts, bekijk ook andere ABC Darts Flights
- Uiterlijk 15 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Dart flights Vintage blote dames
5 willekeurige setjes, 15 stuks
1 set Tribal ABC Darts Dartflights extra
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 19 g |
Productinformatie
| Kleur | mix |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| EAN | 7436911545522 |
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 300999 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 15 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 3.5 cm |
| Product hoogte | 4.5 cm |
| Product lengte | 0.1 cm |
| Verpakking breedte | 80 mm |
| Verpakking hoogte | 120 mm |
| Verpakking lengte | 10 mm |
EAN
| EAN | 7436911545522 |
Prijsvergelijking flights
De ABC Darts - Vintage blote dames 5 setjes, 15 stuks kost € 10,00. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,44 voor flights. Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70. Bekijk alle flights.



