Atlantis 95% Tungsten 26GR
Productomschrijving
Atlantis 95% Tungsten 26GR
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 26 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BD84126 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 98 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 192 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
EAN
| EAN | 5017626037544 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Atlantis 95% Tungsten 26GR kost € 66,95. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,91. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.