Productomschrijving
Atrax 95% tungsten 25Gr
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 25 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | rood |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 5017626038176 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.70 cm |
| Product hoogte | 51 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 100 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 189 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.13 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De Atrax 95% tungsten 25Gr kost € 72,95.
Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,05.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.