Productomschrijving
De Aztec is een iconische precisie tungsten dart. Het radicaal gestileerde Aztec assortiment is nu beschikbaar met een keuze uit 9 modellen. Aztec shafts en Hologram flights bieden aërodynamische perfectie. Shaft: Aztec - Flight: Hologram.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 18 g |
| Type dartpijl | Softtip dartpijl |
| Kleur | blauw |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 195530 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Product breedte | 10 cm |
| Product hoogte | 1.50 cm |
| Product lengte | 19 cm |
| Verpakking breedte | 98 mm |
| Verpakking hoogte | 15 mm |
| Verpakking lengte | 195 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.11 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De AZTEC SOFTIP 80% Tungsten 18 GR kost € 44,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,01 voor dartpijlen.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.