Bull's Bear Brass 23 gram - Dartpijlen
Productomschrijving
De Bull's Bear Brass pijlen zijn ideaal voor de beginnende darters. Door de goede grip zijn deze ideaal om kennis te maken met de dartsport.
Dart Merk: Bull's
Dart Materiaal: Brass
Dart Kleur: Goud
Deze dartpijl is beschikbaar in het volgende gewicht:
Gewicht:
Lengte barrel:
Dikte barrel:
23 gram
46.30 mm
9.50 mm
Dartpijlen worden standaard geleverd met: 3 Nylon medium shafts en Bull's flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 23 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Goud |
| Materiaal | Hout |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU-15623 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 21 mm |
| Verpakking hoogte | 13 mm |
| Verpakking lengte | 2 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
EAN
| EAN | 8719075966051 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Bull's Bear Brass 23 gram - Dartpijlen kost € 16,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 66,10 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.