Bull's Blue Pegasus C 95% - Dartpijlen - 24 Gram
Productomschrijving
Bull's Blue Pegasus C 95%
Dart Merk: Bull's
Dart Materiaal: 95% Tungsten
Dart Kleur: Zilver/Blauw
Deze dartpijl is beschikbaar in de volgende gewichten:
Gewicht:
Lengte barrel:
Dikte barrel:
22 gram
50.00 mm
6.49 mm
24 gram
51.20 mm
6.49 mm
Bull's Blue Pegasus C 95% dartpijlen worden standaard geleverd met: 3 Bull's Aviation medium shafts en 3 Bull's Blue Pegasus flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 24 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Hout |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU-21624 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 21 mm |
| Verpakking hoogte | 13 mm |
| Verpakking lengte | 2 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
EAN
| EAN | 8719075968970 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Bull's Blue Pegasus C 95% - Dartpijlen - 24 Gram kost € 78,95. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,08. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.