Productomschrijving
Zeer betaalbare tungsten dart! Het instapsegment voor de geoefende darter! Dit is de versie van 22 gram.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 22 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU-12522 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 6 cm |
| Product hoogte | 14 cm |
| Product lengte | 10 cm |
| Verpakking breedte | 100 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 100 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De Bull's Classic 80% 22 gram Steeltip Dartpijlen kost € 51,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,01 voor dartpijlen.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.