Productomschrijving
Dartbord Ophangsysteem Deluxe Dartbord ophangsysteem Deluxe is de meest luxe ophangsysteem wat te verkrijgen is. Dit handige kunststoffen ophangsysteem van Bull's zorgt ervoor dat je dartbord stevig aan de muur vast zit! Met sleuven voor extra stabiliteit en waterpas voor uiterste precisie! De Click Fix Bracket ophangen gaat gemakkelijk en dit product is inclusief bijbehorende schroeven. Dit ophangsysteem is ook voorzien van een waterpas. Zodat uw dartboard altijd juist wordt opgehangen.
Specificaties
Productinformatie
| Diameter | 45 cm |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU-65006 |
| EAN | 8719075947791 |
Overige kenmerken
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Maakt geluid | Nee |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Taal handleiding | Engels |
| Type dartbord | Sisal |
| Verpakking breedte | 107 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 131 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking dartborden
De Bulls Dartbord Ophangsysteem Deluxe kost € 11,00.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 75,11 voor dartborden.
Dartborden zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartborden.