Bull's Flora Camil 80% - 24
Productomschrijving
Bull's Flora Camil 80%
Dart Merk: Bull's
Dart Materiaal: 80% Tungsten
Dart Kleur: Zilver
Deze dartpijl is beschikbaar in de volgende gewichten:
Gewicht:
Lengte barrel:
Dikte barrel:
24 gram 50.4 mm 6.83 mm 27 gram 51.9 mm 7.12 mmBull's Flora Camil 80% dartpijlen worden standaard geleverd met: 3 Bull's shafts en 3 Bull's flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 24 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Zilver |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU27224 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
EAN
| EAN | 8719075973134 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Bull's Flora Camil 80% - 24 kost € 69,95. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,04. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.