Productomschrijving
Bull's - Martijn Kleermaker - 80% - 22 gram
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 22 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Zilver |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU26422 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De Bull's - Martijn Kleermaker - 80% - 22 gram kost € 68,50.
Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,02.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.