Productomschrijving
Dart with pride Darts is een sport voor iedereen, ongeacht je geslacht, ras, religie, seksuele geaardheid, genderexpressie of enig ander persoonlijk kenmerk. Bull's Nederland staat achter alle LGBTQ+ darters en supporters, en is er trots op hen een manier te geven om zich te uiten. Met de Bull's Steel Rainbow dartpunten kun je de Pride beweging steunen terwijl je je favoriete sport beoefent. Naast het Pride thema zijn deze punten gewoon mooi vormgegeven met mooie retro strepen. Zoals alle Bull's dartpoints zijn deze punten van hoge kwaliteit en gaan ze lang mee. Verkrijgbaar in 32, 35 en 38 mm lengte. Koop nu een Bull's Steel Rainbow Dartpoints bij Darts Store Putte, Premium Kwaliteit & Snelle Levering.
Specificaties
Productinformatie
| Diameter | 45 cm |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU57614 |
| EAN | 8719075972984 |
Overige kenmerken
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Maakt geluid | Nee |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Taal handleiding | Engels |
| Type dartbord | Sisal |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking dartborden
De Bulls Rainbow Steel Point - 35 mm kost € 16,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 75,11 voor dartborden.
Dartborden zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartborden.