Productomschrijving
Bulls Shaftlock System De Bulls Shaftlock System is een hulpmiddel om gemakkelijk de O-rings op een aluminium dart shaft te plaatsen. Fabrikant: BullsInhoud: 1 x Applicator + 12 rubberen o-rings Heeft u nog vragen? Wij doen ons best om alles zo goed mogelijk te omschrijven voor onze klanten, dat is onze kracht vergeleken met onze concurrenten. Is er onverhoopt toch iets niet duidelijk voor u? Dan kunt u altijd contact met ons opnemen. Onze service hierin is dat wij binnen 24 uur uw
Specificaties
Productinformatie
| Diameter | 45 cm |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU57301 |
| EAN | 8719075945247 |
Overige kenmerken
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Maakt geluid | Nee |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 1 cm |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Taal handleiding | Engels |
| Type dartbord | Sisal |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking dartborden
De Bulls Shaftlock System kost € 5,08.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 75,11 voor dartborden.
Dartborden zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartborden.