Bull's Tank Nickel Silver 20g - Dartpijlen - Darts
Productomschrijving
De Bull's Tank Nickel silver dartpijlen zijn ideaal voor beginnende darters, deze pijlen met gladde barrels zijn mooi afgewerkt met een nickel coating waardoor de pijlen een mooie uitstraling krijgen.
Dart Merk: Bull's
Dart Materiaal: Nickel Silver
Dart Kleur: Zilver
Deze dartpijl is beschikbaar in het volgende gewicht:
Gewicht:
Lengte barrel:
Dikte barrel:
20 gram
55.60 mm
8.45 mm
Dartpijlen worden standaard geleverd met: 3 Nylon medium shafts en Bull's flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 20 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU-12420 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 21 mm |
| Verpakking hoogte | 13 mm |
| Verpakking lengte | 2 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
EAN
| EAN | 8719075941553 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Bull's Tank Nickel Silver 20g - Dartpijlen - Darts kost € 25,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,01 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.