Bull's Thriller Black Brass Soft Tip - Dartpijlen - Darts
Productomschrijving
Deze Bull's Thriller Black Brass Soft Tip is een uitstekende soft tip dart. De pijlen zijn 2 verschillende modellen. De stijlvolle soft tip pijl is voor iedere darter een prima soft tip pijl.
Dart Merk: Bull's
Dart Materiaal: Brass
Dart Kleur: Zwart
Dartpijlen worden standaard geleverd met: Nylon medium Black shafts en Bull's Thriller Powerflites.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 18 g |
| Type dartpijl | Softtip dartpijl |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Hout |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU-16418 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 21 mm |
| Verpakking hoogte | 13 mm |
| Verpakking lengte | 2 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
EAN
| EAN | 8719075942420 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Bull's Thriller Black Brass Soft Tip - Dartpijlen - Darts kost € 29,45. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,01 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.