Productomschrijving
Carbon ST Pro 3 Dart Case - Black/Grey
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 5017626032006 |
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 150333 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 70 mm |
| Product hoogte | 185 cm |
| Product lengte | 39 cm |
| Verpakking breedte | 78 mm |
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 203 mm |
EAN
Prijsvergelijking dartetuis
De Carbon ST Pro 3 Dart Case - Black/Grey kost € 15,00.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 27,88 voor dartetuis.
Dartetuis zijn beschikbaar vanaf € 6,95.
Bekijk alle dartetuis.