Carpet Dartmat + Oche 300x65cm - Black Stitching - Bulls
Productomschrijving
De Bulls Carpet Dartmat 300 x 65cm is een stoffen dartmat van hoge kwaliteit. De mat beschermd de grond tegen vallende pijlen, ook zorgt de mat dat de pijlen minder hard op de grond terecht komen waardoor de kans op brekende shafts kleiner wordt. De mat is voorzien van een rubber onderkant waardoor de mat goed op zijn plaats blijft liggen, ook is de mat voorzien van een oche waardoor je altijd op de juiste afstand tot het bord staat.
Let op: Een dartmat geeft geen 100% garantie tegen gaatjes in de vloer. Als een dartpijl recht naar beneden gaat met enige snelheid, dan gaat dit door alle dartmatten heen die verkrijgbaar zijn. Veel Web-only shops beweren anders, maar deze zijn alleen geinteresseerd in massa verkoop en niet in kwaliteit !
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 3680 g |
Productinformatie
| Kleur | Multi |
| Materiaal | Textiel |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 8719075969687 |
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU67834 |
Overige kenmerken
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 65 cm |
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 300 cm |
| Verpakking breedte | 151 mm |
| Verpakking hoogte | 150 mm |
| Verpakking lengte | 681 mm |
EAN
| EAN | 8719075969687 |
Prijsvergelijking dartmatten
De Carpet Dartmat + Oche 300x65cm - Black Stitching - Bulls kost € 73,45. Het gemiddelde voor dartmatten ligt op € 45,43. Dartmatten zijn beschikbaar vanaf € 4,99. Bekijk alle dartmatten.