Productomschrijving
Club Brass 18Gk
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 18 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | geel, zwart |
| Materiaal | Messing |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 97 mm |
| Verpakking hoogte | 18 mm |
| Verpakking lengte | 190 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De Club Brass 18Gk kost € 13,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,57 voor dartpijlen.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.