Dart flight assortiment 30 stuks diverse soorten en maten 10 setjes
Productomschrijving
Dart flight assortiment 30 stuks diverse soorten en maten 10 setjes
Diverse soorten en vormen dartflights.
Leuk om een keer alles te testen en goedkoop qua stuksprijs
Geleverde flights kunnen afwijken van de de flights op de afbeelding
Levering afhankelijk van de beschikbaarheid
Diverse soorten en vormen dartflights.
Leuk om een keer alles te testen en goedkoop qua stuksprijs
Geleverde flights kunnen afwijken van de de flights op de afbeelding
Levering afhankelijk van de beschikbaarheid
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1 g |
Productinformatie
| Kleur | Diverse kleuren en afbeeldingen |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| EAN | 7446057861813 |
| Merk | Gepa Darts |
| MPN (Manufacturer Part Number) | Flight assorti divers |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 30 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 3.5 cm |
| Product hoogte | 0.1 cm |
| Product lengte | 3.5 cm |
| Verpakking breedte | 40 mm |
| Verpakking hoogte | 2 mm |
| Verpakking lengte | 40 mm |
EAN
| EAN | 7446057861813 |
Prijsvergelijking flights
De Dart flight assortiment 30 stuks diverse soorten en maten 10 setjes kost € 9,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,84 voor flights. Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70. Bekijk alle flights.