Productomschrijving
Winmau Prism 1.0 Shaft Collection - Dart Shafts:
Shaft Kleur: Multi
Shaft Materiaal: Nylon + Ring
Inhoud: 5 sets (15 shafts)
Merk: Winmau
Shaft
Let op!: Opgegeven lengte van de Winmau Prism 1.0 Shaft Collection is gemeten exclusief schroefdraad.
Winmau Prism 1.0 Shaft Collection shafts worden verkocht per 5 sets (1 set = 3 shafts)
Dartshopper tip!
Zorg dat je voldoende flights en shafts achter de hand hebt. Deze kunnen slijten of kapot gaan door gebruik. Probeer eens een andere maat shaft om erachter te komen welke variant het beste bij je past!
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Meerkleurig |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| EAN | 5023231006455 |
| Merk | Winmau |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 5023231006455 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 1 cm |
| Product hoogte | 4.8 cm |
| Product lengte | 20 cm |
| Verpakking breedte | 108 mm |
| Verpakking hoogte | 10 mm |
| Verpakking lengte | 199 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De Dart Shafts Winmau Prism Polycarbonate kost € 12,49.
Het gemiddelde voor flights ligt op € 11,84.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.