Productomschrijving
New Sports elektronisch dartbord met LCD display en 18 spellenHet elektronisch dartbord van New Sports brengt het klassieke dartspel naar een nieuw niveau! Met een handig LCD display en maar liefst 18 verschillende spellen met 159 variaties, is er altijd een nieuwe uitdaging te vinden voor jou en je vrienden.Het dartbord is geschikt voor maximaal 8 spelers en wordt geleverd met 6 darts en 12 extra dartpunten. Dankzij het geluidseffect en het duidelijke scherm is het spelplezier gegarandeerd. Het bord werkt op batterijen (3x 1,5V AA, niet inbegrepen) en is eenvoudig te bedienen met de meegeleverde handleiding. Ideaal voor gezellige avonden of spannende toernooien thuis!Extra informatie18 spellen en 159 variaties voor eindeloos speelplezierLCD display en geluidseffecten voor extra belevingGeschikt voor maximaal 8 spelersInclusief 6 darts en 12 reservepunten.
Specificaties
Productinformatie
| Diameter | 0 cm |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 721 10 901 |
| EAN | 4018501045648 |
Overige kenmerken
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 3 |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Maakt geluid | Nee |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 29.50 cm |
| Product hoogte | 37.50 cm |
| Product lengte | 29.50 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type dartbord | Elektronisch |
| Verpakking breedte | 38 mm |
| Verpakking hoogte | 45 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
| Verpakkingsinhoud | electronisch dartbord incl 6 sodt darts en incl 12 reservepunten
incl spel en bedieningsaanwijzingen
18 games beschikbaar
batterijen 3AA niet meegeleverd |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking dartborden
De dartbord new sports electronisch incl 6 pijlen kost € 37,98.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 75,22 voor dartborden.
Dartborden zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartborden.