Productomschrijving
Dartflights 100 Micron Supersonic 10 sets (30 stuks)
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | 2304 |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 8720855609914 |
| Merk | Supersonic |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 30 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De Dartflights 100 Micron Supersonic 10 sets (30 stuks) kost € 8,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 12,00 voor flights.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.