Productomschrijving
Deze Darthoek R4X flights van 100 micron zijn het meest verkocht momenteel!
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Nylon |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 8720299909076 |
| Merk | R4x |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 30 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 1 mm |
| Product hoogte | 30 mm |
| Product lengte | 30 mm |
| Verpakking breedte | 100 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De Darthoek | Flights | R4X | Geel | 10 Sets | (30 stuks) | kost € 9,49.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,21 voor flights.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.