Dartpijlen set - 3x dartpijl - druppelvormige darts incl. darts shafts en hoesje - 21gram - 16CM
Productomschrijving
De BL-3021 Baili-set bestaat uit drie druppelvormige darts gemaakt van messing. Het gewicht van elk dart is 21 gram. Druppelvormige darts hebben een voorwaarts zwaartepunt, wat zorgt voor een soepele en stabiele vlucht. De darts worden geleverd met opberg hoesje.
Type: druppelvormige darts.
Gewicht: 21 gram.
Materiaal van vervaardiging: messing.
Lengte dartpijl totaal; 16cm
Aantal darts- 3 stuks;
PVC-afdekking - 1 st.
Opberg hoesje - 1stuk
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 21 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | rood |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 12 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | Dart BL-3021red |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 3.30 cm |
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 16 cm |
| Verpakking breedte | 9 cm |
| Verpakking hoogte | 1.5 cm |
| Verpakking lengte | 20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
EAN
| EAN | 8785268350860 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Dartpijlen set - 3x dartpijl - druppelvormige darts incl. darts shafts en hoesje - 21gram - 16CM kost € 12,49. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,57 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.