Darts Brass messing 21 gr 3 in box blist
Merk: Dart, bekijk ook andere Dart Flights
€ 13,53
- Uiterlijk 13 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Winmax Darts Brass messing 21 gram set van 3 met opbergdoosjeMet deze Winmax darts van brass messing beleef je urenlang dartplezier! De darts zijn 21 gram zwaar en liggen stevig in de hand, waardoor je nauwkeurig kunt mikken en gooien. Dankzij het handige kunststof opbergdoosje met holografische inlay neem je jouw darts overal veilig mee naartoe.De set is compleet met shafts en flights, zodat je direct kunt beginnen met spelen. Of je nu een beginnende darter bent of al wat meer ervaring hebt, deze darts zorgen voor een leuke en sportieve uitdaging. De kleurrijke afwerking maakt het extra leuk om te spelen en je vrienden uit te dagen voor een potje darts!Extra informatieSet van 3 brass messing darts van 21 gramInclusief kunststof opbergdoosje met holografische inlayCompleet met shafts en flightsGeschikt voor recreatief en sportief gebruik.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.00 g |
Productinformatie
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 6947663411511 |
| Merk | Fournier |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
EAN
| EAN | 6947663411511 |
Prijsvergelijking flights
De Darts Brass messing 21 gr 3 in box blist kost € 13,53. Het gemiddelde voor flights ligt op € 11,47. Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70. Bekijk alle flights.



