DARTS FIXIT SLEUTEL (Powerpoint key)
Productomschrijving
Harrows Darts Fixit Tool
Harrows Darts Fixit is een multifunctionele tool met meerdere functies
Darts Fixit Features
Broken soft tip extractor. Lock wrench for cross-hole shafts. Broken shaft thread remover. Lever wrench for impacted soft tips. New aerodynamic Powerpoint ‘CD Collar’ Key. Old style flat head collar key. Safety blade for shaft slot alignment. Grip Zone. Soft tip Key. (2ba & ¼ BSF). 3 step flight slot closing system. Key ring hole.Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 0 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Multicolour |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | ABH0005 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Product breedte | 6.30 cm |
| Product hoogte | 1.80 cm |
| Product lengte | 11 cm |
| Verpakking breedte | 62 mm |
| Verpakking hoogte | 3 mm |
| Verpakking lengte | 110 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
EAN
| EAN | 5017626000791 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De DARTS FIXIT SLEUTEL (Powerpoint key) kost € 6,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 64,99 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.