Darts Presenteer Kubus klein 50 mm.
Merk: Dart, bekijk ook andere Dart Dartborden
€ 23,86
- Uiterlijk 13 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Royal Darts Darts presenteer kubus klein 50 mm display houderMet deze darts presenteer kubus van Royal Darts geef je jouw favoriete darts een ereplaats! De compacte kubus van 50 mm is perfect om je darts netjes en stijlvol te presenteren, of je nu thuis bent of op een toernooi.De stevige houten kubus is niet alleen praktisch, maar ziet er ook nog eens mooi uit dankzij het eenvoudige design. Zet hem op een plank, in een vitrine of op je bureau en laat iedereen jouw mooiste darts bewonderen. Ideaal voor zowel kinderen als volwassenen die hun dartpijlen graag netjes willen opbergen én showen.Extra informatieGeschikt voor steeldarts en softdartsGemaakt van stevig houtCompact formaat: 50 x 50 x 50 mmPerfect om darts te presenteren of op te bergen.
Specificaties
Productinformatie
| Diameter | 5 cm |
| EAN | 4251256504361 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
| Type dartbord | Sisal |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4251256504361 |
Prijsvergelijking dartborden
De Darts Presenteer Kubus klein 50 mm. kost € 23,86. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 75,09 voor dartborden. Dartborden zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartborden.



