Productomschrijving
10 Sets (30 stuks) Stevige XS100 flights
100 micron dikte dus sterke flights
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 7434051955997 |
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | VIC10 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 30 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 3 cm |
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 4 cm |
| Verpakking breedte | 10 mm |
| Verpakking hoogte | 3 mm |
| Verpakking lengte | 10 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De Darts Set - 10 sets zwarte Victory dartflights - flights kost € 9,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,84 voor flights.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.