€ 4,95
- Uiterlijk 16 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Met deze fijne ronde slijpsteen van Darts Set heeft u binnen de kortste keren uw punten van uw dartpijlen weer aangeschermt. Als u last heeft van bijvoorbeeld een braam aan de punt van uw pijl dan kunt u met deze slijpsteen even de braam wegslijpen.
Het slijpen van uw pijlen met behulp van een slijpsteen is ook belangerijk voor de levensduur van uw dartbord.
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Materiaal | Steen |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 7434051954921 |
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | DDSLijp |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 50 cm |
| Product hoogte | 50 cm |
| Product lengte | 30 cm |
| Verpakking breedte | 60 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 60 mm |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlslijpers
De Darts Set Ronde Slijpsteen - dart accessoire - dart slijpsteen - slijpsteen - Cadeau kost € 4,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 74,27 voor dartpijlslijpers.
Dartpijlslijpers zijn beschikbaar vanaf € 4,50.
Bekijk alle dartpijlslijpers.