Darts steeltip brass 22 gram in blister - Longfield Darts
Merk: Dart, bekijk ook andere Dart Dartpijlen
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Deze Longfield Darts brass set van 22 gram is ideaal voor recreatieve en beginnende darters die iets zwaardere dartpijlen prefereren. De set bestaat uit 3 steeltip dartpijlen met een stevige messing (brass) barrel voor een goede grip en stabiele worp.
De darts worden geleverd in een handige etui verpakking en zijn direct speelklaar, inclusief flights. Dankzij het uitgebalanceerde ontwerp zijn deze dartpijlen geschikt voor oefensessies en ontspannen wedstrijden thuis of in de kroeg.
Specificaties:
Merk: Longfield Aantal: 3 dartpijlen Gewicht: 22 gram per pijl Barrel: messing (brass) Type punt: steeltip Inclusief: flights Verpakking: etuiSpecificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 22 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Longfield |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 062025 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL, Tilburg |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.50 cm |
| Product hoogte | 0.50 cm |
| Product lengte | 2.80 cm |
| Verpakking breedte | 85 mm |
| Verpakking hoogte | 28 mm |
| Verpakking lengte | 190 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.27 kg |
EAN
| EAN | 8716096007022 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Darts steeltip brass 22 gram in blister - Longfield Darts kost € 11,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,14 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.



