Productomschrijving
in dit pakket zitten maar liefst 10 setjes dart flights (is totaal 30 stuks).
Deze flights hebben ook moderne kleuren en leuke prints.
Allerlei sporten
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | 1610 |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 8720855609457 |
| Merk | Datadart |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 30 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De Datadart cartoon Dart Flights - 10 sets (30 stuks) - 75 micron dik kost € 6,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 12,00 voor flights.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.