Productomschrijving
Designa Firestorm V2 Ringed Zwart Dartpijlen Merk: DesignaMateriaal: Tungsten 90%Kleur: Red, BlackInhoud: 1 set Dartpijlen (3 stuks) Designa Firestorm V2 Ringed Zwart Dartpijlen worden standaard geleverd met: 1 set flights en 1 set nylon shaft Gewicht: Lengte barrel: Dikte barrel: 22 gram 49.90 mm 7.20 mm 24 gram 49.90 mm 7.20 mm Soorten Dartpijlen In ons assortiment tref je twee soorten dartpijlen aan. Je kunt bij ons Brass dartpijlen kopen
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 24 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Design |
| MPN (Manufacturer Part Number) | D5344 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.72 cm |
| Product hoogte | 4.99 cm |
| Product lengte | 4.99 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De Designa Darts Firestorm V2 Ringed 24 gram kost € 49,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,01 voor dartpijlen.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.