Productomschrijving
Designa Vampires V2 Steel Tip Darts - 90% Tungsten. Quality 90% Tungsten Darts. Inclusief: 2 Sets of Designa Flights, 1 Set of Nylon Shafts with rings, Point Protector.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 26 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Design |
| MPN (Manufacturer Part Number) | D0606 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.68 cm |
| Product hoogte | 5.08 cm |
| Product lengte | 5.08 cm |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 1 cm |
| Verpakking lengte | 15 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.03 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De Designa Darts Vampires V2 Black & Red M1 26 gram kost € 54,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 64,98 voor dartpijlen.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.