Productomschrijving
Designa Vampires V2 M4 Dartpijlen Merk: DesignaMateriaal: Tungsten 90%Kleur: Silver, BlackInhoud: 1 set Dartpijlen (3 stuks) Designa Vampires V2 M4 Dartpijlen worden standaard geleverd met: 1 set flights en 1 set nylon shafts Gewicht: Lengte barrel: Dikte barrel: 22 gram 52.40 mm 6.30 mm 24 gram 52.40 mm 6.30 mm 26 gram 52.40 mm 6.70 mm Soorten Dartpijlen In ons assortiment tref je twee soorten dartpijlen aan. Je kunt bij ons Brass
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 24 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Design |
| MPN (Manufacturer Part Number) | D0614 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.64 cm |
| Product hoogte | 5.24 cm |
| Product lengte | 5.24 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 26 g |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De Designa Darts Vampires V2 Black & Red M4 26 gram kost € 54,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,11 voor dartpijlen.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.