Productomschrijving
Designa Vampires V2 M2 Dartpijlen Merk: DesignaMateriaal: Tungsten 90%Kleur: Silver, BlackInhoud: 1 set Dartpijlen (3 stuks) Designa Vampires V2 M2 Dartpijlen worden standaard geleverd met: 1 set flights en 1 set nylon shaft Gewicht: Lengte barrel: Dikte barrel: 21 gram 50.80 mm 6.30 mm 23 gram 50.80 mm 6.30 mm 25 gram 50.80 mm 6.80 mm Soorten Dartpijlen In ons assortiment tref je twee soorten dartpijlen aan. Je kunt bij ons Brass dartpijlen
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 25 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Rood |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Design |
| MPN (Manufacturer Part Number) | RSD1109 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De Designa Vampires V2 M2 -25 Gram kost € 54,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,11 voor dartpijlen.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.