Productomschrijving
Harrows Pro Tips Groen. Deze reserve punten kun je gebruiken voor je softip dartpijlen. Deze 50 Pro tips hebben een 2BA schroefdraad wat een standaard maat is.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | groen |
| Materiaal | Kunststof |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 199000 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product gewicht | 0.1 kg |
| Type dartpijl | Softtip dartpijl |
| Verpakking breedte | 63 mm |
| Verpakking hoogte | 18 mm |
| Verpakking lengte | 110 mm |
EAN
Prijsvergelijking tips
De DIMPLE POINTS BLACK 2BA 30 pcs kost € 12,17.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 19,84 voor tips.
Tips zijn beschikbaar vanaf € 2,53.
Bekijk alle tips.