€ 3,50
- Uiterlijk 8 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Bulls Flight Protector Aluminium De Bulls Flight Protector Aluminium bieden bescherming aan jouw dartflights. Je kunt de Flight Protectors gemakkelijk op jouw flights schuiven. Hierdoor blijven flights in 90 graden staan en gaan deze langer mee. Dartpijlen deflecteren op de protectors en beschermen de flights tegen slijtage. Deze Flight Protectors zijn gemaakt van aluminium en zijn in verschillende kleuren bestelbaar. Specificaties Fabrikant: BullsKleur: Verkrijgbaar in 5 kleurenInhoud:
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
Overige producteigenschappen
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | X2182 |
Character
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
EAN
Prijsvergelijking tips
De Flightprotector Aluminium - Blauw kost € 3,50.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 19,12 voor tips.
Tips zijn beschikbaar vanaf € 2,53.
Bekijk alle tips.