€ 54,95
- Op voorraad. Voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
De GrandSlam Travelstand dartbord standaard is geschikt voor ieder dartbord met een dtandaard maat. Doordat de Travelstand compact en licht van gewicht is, neem je de dartbord standaard makkelijk mee. Zo kun je op elke locatie darten zonder dat het dartbord aan de muur bevestigd hoeft te worden. De Grandslam Travelstand is voorzien van rubber doppen, deze beschermen niet alleen de vloer maar zorgen er ook voor dat de dartbord standaard gebruikt kan worden op een gladde ondergrond. De Travelstand dartbord standaard is flexibel in hoogte te verstellen. De standaard wordt exclusief dartbord geleverd.
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Materiaal | Rubber |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| EAN | 8719956782183 |
| Merk | GRANDSLAM |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Jan Rebelstraat 10, 1069 CB, Amsterdam |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakking breedte | 15 cm |
| Verpakking hoogte | 15 cm |
| Verpakking lengte | 90 cm |
EAN
Prijsvergelijking dartbordstandaards
De Grandslam Travelstand dartbord standaard kost € 54,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 150,08 voor dartbordstandaards.
Dartbordstandaards zijn beschikbaar vanaf € 29,99.
Bekijk alle dartbordstandaards.