Harrows darts Flight 4009 dimplex i love beer
Productomschrijving
Harrows Flight 4000 Dimplex Eagle.
Het originele in de sport gerevolutioneerde concept voor Flights.
Per 3 stuks.
Harrows Darts, opgericht in 1973, is het meest toonaangevende en bestverkochte merk in de dartswereld. De professionals van Harrows Darts hebben levenslange ervaring in het produceren van high-tech dartsartikelen, ontworpen om te voldoen aan de eisen van iedere speler in de wereld, recreant of professional. Bij ons vindt u een groot assortiment van het topmerk Harrows.
Het originele in de sport gerevolutioneerde concept voor Flights.
Per 3 stuks.
Harrows Darts, opgericht in 1973, is het meest toonaangevende en bestverkochte merk in de dartswereld. De professionals van Harrows Darts hebben levenslange ervaring in het produceren van high-tech dartsartikelen, ontworpen om te voldoen aan de eisen van iedere speler in de wereld, recreant of professional. Bij ons vindt u een groot assortiment van het topmerk Harrows.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 5 g |
Productinformatie
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 8718807269941 |
| Merk | Harrows |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 4 cm |
| Product hoogte | 6 cm |
| Verpakking breedte | 40 mm |
| Verpakking hoogte | 65 mm |
| Verpakking lengte | 65 mm |
EAN
| EAN | 8718807269941 |
Prijsvergelijking flights
De Harrows darts Flight 4009 dimplex i love beer kost € 3,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 12,00 voor flights. Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70. Bekijk alle flights.