ICE RECUT 90% TUNGSTEN 23GR
Productomschrijving
ICE RECUT 90% TUNGSTEN 23GR
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 23 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BD83023 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.66 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 5.10 cm |
| Verpakking breedte | 164 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 215 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.39 kg |
EAN
| EAN | 5017626028931 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De ICE RECUT 90% TUNGSTEN 23GR kost € 90,99. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,90. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.