€ 4,20
- Uiterlijk 2 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Jupiler Std. Black - Dart Flights:
Flight Merk: Jupiler
Flight Vorm: Standaard
Flight Materiaal: 100 Micron
Flight Kleur: Zwart
Inhoud: 1 set (3 flights)
Jupiler Std. Black flights worden verkocht per set (1 set = 3 flights)
Dartshopper tip!
Zorg dat je voldoende flights en shafts achter de hand hebt. Deze kunnen slijten of kapot gaan door gebruik. Probeer eens een andere vorm, materiaal of dikte van de flights om erachter te komen welke variant het beste bij je past!
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | zwart, wit, rood |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 8719075973677 |
| Merk | Jupiler |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8719075973677 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Product breedte | 3.6 cm |
| Product hoogte | 4.5 cm |
| Product lengte | 4.5 cm |
| Verpakking breedte | 11 mm |
| Verpakking hoogte | 6 mm |
| Verpakking lengte | 1 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De Jupiler Std. Black - Dart Flights kost € 4,20.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 10,86 voor flights.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.